Spakuj się niczym geniusz!

0

Każdy uwielbia jeździć na wakacje, ale co z listą prozaicznych zadań, które musimy wcześniej wykonać? Lot jest zazwyczaj żadnym problemem, ale jedno z najmniej przyjemnych zadań to to że musimy spakować nasze walizki. Wydaje się, że nigdy nie będziemy mieć wystarczająco dużo miejsca, poza tym przy tym wszystkim zawsze robi się ogromny bałagan. Istnieje kilka sposobów, aby rozjaśnić ten problem i mieć pewność, że nie trzeba będzie spędzać kilku pierwszych dni z żelazkiem w ręku. Proszę czytać dalej, jeśli jesteś w potrzebie kilku porad co do pakowania!

Lista

Należy sporządzić listę wszystkich rzeczy, które trzeba zabrać na wakacje, upewnij się, że wiesz, gdzie wszystko jest jeszcze przed zapakowaniem. Może to być dobry pomysł, aby kupić kilka przedmiotów po przybyciu na miejsce, ale musisz mieć pewność, że będą one dostępne. Lista powinna być podzielone na łatwość pakowania i rozpakowywania. Jeśli wybierasz się na wakacje na plaży, będziesz prawdopodobnie potrzebować parawan. A narty to nie jest miejsce na szorty i podkoszulek. Zwykle będziemy potrzebować jedynie około sześćdziesięciu procent naszych zapakowanych ubrań. Musisz zacząć myśleć i zacząć usuwać ubrania, które tak naprawdę nie stanowią konieczności.

Zacznij się pakować

Zakładając, że masz wszystko pod ręką, teraz można zacząć się pakować. Należy zacząć od wyboru miękkich i odpornych na gniecenie przedmiotów takich jak dżinsy i koszulki. Zroluj je na kształt obcisłych rurek i ułóż na dnie walizki. Następnie należy wybrać spodnie, kurtki i sukienki i ułożyć je w ciągu na zwiniętych przedmiotach. Trzeba złożyć je na pół, aby połowa odzieży wisiała poza walizką. Będzie to wchodziło w grę nieco później. Brzegi powinny być usytuowane na przemian tak, aby nie powodować problemu w układaniu ze względu na kwestię ich szerokości.

Koszule i inne ubrania podatne na gniecenie powinny być złożone w prostokąt i umieszczone ładnie w ciągu innych naniesionych przedmiotów. Teraz stworzyliśmy bezpieczny obszar dla delikatnych i łamliwych elementów opakowaniowych. Twoja torba na kosmetyki i wszystko co łamliwe powinno być umieszczone w tym miejscu środkowym bezpieczeństwa. Te elementy, które nanoszone są tutaj w walizce można złożyć w ciągu na obszarze złożonych elementów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zawartość jest na swoim miejscu. Im mniej ubrań jest w tranzycie, tym mniej pomarszczone się staną.

Twoje mniejsze elementy, takie jak skarpetki i bielizna można teraz dodać do mieszanki. Należy umieścić je w ciasnych szparach i pozwoli to na zwiększenie stabilności wnętrza podczas przenoszenia. Można również używać suchej torby i zawinąć między ubrania.

Leave a Reply