Wycieczka, ryby, Kalifornia

0

Floty sportowych łodzi rybackich w Kalifornii to zwykle bardzo dobre rozwiązanie na wakacje, z zapewnieniem dobrych załóg. Jest tam też ładne wyposażenie i wygodne harmonogramy. Większość potrafi zaspokoić apetyt turystów jak i starych wyjadaczy, którzy są częstymi gośćmi.

Wędkarstwo sportowe jest dobre dla całej rodziny, ale prawdopodobnie nie jest odpowiednie dla małych dzieci. Małe dzieci i młodzież, będą się świetnie bawić, jeśli są zdyscyplinowane i są gotowe do przestrzegania wskazówek. Śliskie pokłady, ostre haki i ryby z ostrymi zębami i czasami lekko trujące kolce sprawiają, że łodzie to miejsce na którym trzeba zachować ostrożność i nie jest to miejsce dla grubiańskiego zachowania.

Istnieje wiele różnych wycieczek oferowanych na takie wakacje. Po pierwsze są łodzie pół-dniowe. Są to zazwyczaj 4-5 godzinne wycieczki, gdzie wypływa się wcześnie rano i wraca około południa lub wypływa się tylko po południu i wraca wczesnym wieczorem. W okresie letnim, istnieje również szansa na wycieczki w godzinach wieczornych. Następnie istnieją 3/4 wycieczki gdzie wypływa się wcześnie rano i powrót jest późnym popołudniem. Pełne wycieczki są zazwyczaj te gdzie są noclegi, pozostaje się na wieczór przed i wraca późnym popołudniem. Wreszcie są wycieczki morskie, zarówno na noc jak i na wiele dni.

Ogólnie mówiąc, im dłuższa podróż, tym lepsze wędkarstwo, ponieważ łodzie mogą poświęcić więcej czasu podróży na udanie się do lepszych miejsc połowowych. Łodzie mają kuchnie, które sprzedają i przygotowują jedzenie, zwykle śniadania to hamburgery lub kanapki i słodycze. Oni również prowadzą sprzedaż napojów bezalkoholowych i jest też piwo.

tricountyliteracyhttps://www.starboardhome.net/faq

Można wypożyczyć wędki i kołowrotki i zazwyczaj je użytkuje się na łodzi. Wycieczki mogą również sprzedawać wymagane licencje połowowe. Pozwolenia na jeden dzień są dostępne oprócz tych rocznych.

Kalifornia ma 300 dni słonecznych w roku, więc czapki, okulary i balsam do opalania są koniecznością. Prawdopodobnie będziesz również potrzebował kurtkę lub bluzę, ponieważ przez większość czasu jest lekko chłodno w godzinach porannych i wieczornych. Noś wygodne ubrania, te, które mogą być poplamione, ponieważ ryby mają sporo krwi wnętrzności, które będą pokrywane przez przynęty i inne substancje brudne – to tylko część połowu.

Jeśli nie jesteś pewien, czy masz chorobę morską, czy nie, zakładam, że będziesz poprosić lekarza o receptę na plastry które można umieścić za uchem. Jest o wiele lepiej być zabezpieczonym niż później żałować, i niejeden beztroski turysta spędził absolutnie nieszczęśliwy dzień godzina po godzinie na łodzi bez przyjemności. Kapitan nie będzie wracał łodzi, z troski dla innych pasażerów. Po prostu trzeba cierpieć. Istnieją pewne dobre recepty, aby się pozbyć choroby morskiej. Istnieją urządzenia elektryczne i akupresura aby wyleczyć chorobę lokomocyjną.

Gdy wchodzisz na pokład łodzi, zostaniesz poproszony o zalogowanie się na pokładzie, a potem jest gra losowa, gdzie każdy wkłada pieniądze w garnku, a osoba, która wygra zabiera największą rybę do domu jako nagrodę. Nie jesteś zobowiązany do gry, ale to jest zabawa jeśli lubisz tego rodzaju rzeczy.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami marynarzy i rybaków. Oni wiedzą, co robią i jeśli słuchasz, złapiesz więcej ryb. Jeśli nie rozumiesz ich terminologii, po prostu zapytaj – oni chętnie wyjaśnią. Jeśli nie złapać dużą rybę, wołaj o pomoc. Następnie można wziąć filety do restauracji i oni przygotują je dla Ciebie za symboliczną opłatą. Taką wycieczkę na pewno będziesz bardzo długo pamiętać!

Leave a Reply